Dzisiaj jest 2024-05-17, 11:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 2014-07-02, 16:02 
Offline

Rejestracja: 2014-07-02, 15:44
Posty: 2
Dawno już nie oglądałem nic trekowego. Jakoś chyba minęła póki co moda a faktem jest, że oglądałem to już przez życie tyle razy, że nie ciągnie już tak bardzo. Czasem obejrzę jakąś fan-produkcję czy coś podobnego ale nie ukrywam, że obejrzałbym kolejne przygody Voyagera czy nawet już Entka z Archerem. A chodzą takie słuchy, że pewna wytwórnia filmowa myśli coś w tym kierunku ale czy dojdzie do realizacji takich pomysłów to pożyjemy - zobaczymy. ;)
A wgl to już osobiście jeśli już mam kapkę czasu to siedzę w zupełnie innych serialach/filmach. Coś jak "The walking dead" a z tych realnych to np kultowa "Dynastia" na CBS Drama czy jakieś filmy wgl. Doba ma tyle godzin ile ma więc czasem trzeba coś wybrać na co ma się w danym czasie bardziej ochotę. Niewątpliwie fakt, że trekowców zostało już jak na lekarstwo nie zachęca raczej do ponownego wciągania się w tę tematykę. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 2014-07-02, 19:05 
Offline
Oficer naukowy
Oficer naukowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2014-06-30, 15:25
Posty: 277
trekowiec

Miło widzieć kogoś nowego na pokładzie. Witaj. :)
Mam nadzieję, że wypowiesz się także w innych tematach.
Pozwolę sobie tylko na małą uwagę, że tego rodzaju temat pasowalby raczej do innego działu.
Może przenieś go do "Różności"?
Aha, jeszcze drobiazg, który łatwo poprawić: w nazwie tego topicu jest "literówka".

_________________
Znajdziemy może inny sens
i inne szczęście będzie nam dane.
I zapomnimy gorycz klęsk
wśród obcych planet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 2014-07-02, 19:55 
Miranda
Nie ma literówki 8-)

Kinematografia – dziedzina działalności człowieka związana z produkcją filmów oraz ich rozpowszechnianiem i wyświetlaniem w kinach. Przemysł filmowy w poszczególnych krajach określa się mianem "kinematografii narodowej". Według definicji Bataille'a kinematografia jest sztuką poprawnego przekazywania idei drogą następstwa ożywionych obrazów[1]. ;)


Na górę
  
 
Post: 2014-07-03, 14:46 
Offline
Kapitan - admin
Kapitan - admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2014-06-26, 11:31
Posty: 193
Trekowiec.
Sorki, że wlazłem na edycję Twojego posta, ale poprawiałem literówkę w temacie. i przeniosłem temat do części ogólnej o filmach i serialach trekowych.

Gość.
Masz odpowiedź, że jednak literówka była. Zamiast kinematografia było kinematograifa

_________________
Życie jest jak sci-fi - niesie ze sobą wiele niespodzianek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 2015-06-15, 17:11 
Offline
Oficer naukowy
Oficer naukowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2014-06-30, 15:25
Posty: 277
Myślę, że warto wykorzystać ten temat między innymi do umieszczania informacji o trekowych aktorach w innych ekranowych wcieleniach. :)
Jak podaje prasa, w najbliższą niedzielę TVP rozpoczyna emisję głośnego niegdyś serialu "Korzenie".
Jest to, pochodząca z 1977 roku, ekranizacja powieści Aleksa Haleya.
Jedną z głównych ról kreuje tam młody LeVar Burton, trekkerom znany lepiej jako komandor porucznik Geordi La Forge, główny inżynier Enterprise D i E.

Obrazek

_________________
Znajdziemy może inny sens
i inne szczęście będzie nam dane.
I zapomnimy gorycz klęsk
wśród obcych planet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
tanie kuchnie kraków
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

Zakładanie bloga | Poradniki do gier | Filmiki | Testy na inteligencję